نحوه ساخت رایگان اکانت ماز پرو

moz pro

اگر سئو کار باشید در باره سایت ماز اطلاعات کافی رو دارید و از آنجایی که این سایت ابزار کار آمد و مفیدی دارد مورد توجه همه سئو کاران حرفه ای می باشد.

اما باید گفت هزینه بالای آن برخی از سئو کاران را پشیمان نموده و از ابزار های ضعیف تر استفاده می نمایند .

ما قصد داریم تا در این آموزش نحوه ساخت اکانت پرو ماز را اما بصورت رایگان آموزش دهیم .

شما هم می توانید به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه و حتی بدون داشتن کارت اعتباری بین المللی یک اکانت ماز پرو دریافت کنید. در این مقاله می خواهیم توضیح دهیم که چطور می توانید یک اکانت ماز پروی رایگان برای خود بسازید و همواره این ترفند را تکرار کنید.

به کمک اکانت MOZ Pro می توانید از آخرین تغییرات قوانین و نکات سئو خبر دار شوید، کمپین های کنترل استراتژی سئو تعیین کنید، عملکرد رقبای خود را رصد کنید، نقاط ضعف و قدرت خود را بیشتر بشناسید و جایگاه بهتری در موتور جستجو بدست آورید.

ساخت اکانت رایگان ماز پرو :

ساخت اکانت رایگان ماز پرو کار بسیار راحتی است و به انجام کارهای پیچیده نیاز ندارد. شما می توانید با انجام چند گام ساده، به اکانتی با امکانات بسیار زیاد و مفید برای سایتتان دست پیدا کنید. تنها کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

مرحله ی اول:

ابتدا به لینک https://moz.com/checkout/freetrial بروید. این صفحه مرحله اصلی ساخت یک اکانت ماز پرو است. شما باید در این بخش به اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل، اطلاعات شرکتی، اطلاعات شخصی و اطلاعات کارتی احتیاج دارید تا فرم مربوطه را تکمیل کنید.

در سمت چپِ فیلد اطلاعات، لینک خرید اکانت ماز (به صورت ماهانه یا سالانه) وجود دارد که می توانید از آن هم استفاده کنید. در زیر این لینک، برخی از مزایای داشتن یک اکانت ماز پرو توضیح داده شده است که به شرح زیر است :

دسترسی به داده های معتبر و به روز سئو
دسترسی به مجموعه ی کامل ابزارهای سئو برای کسب اطلاعات و گزارش دهی
همراهیِ شخصی با یک متخصص سئو
استفاده از پشتیبانی بیست و چهار ساعته ی آنلاینِ تیم ماز
شرکت در انجمن پرسش و پاسخ و بهره مندی از نظرات مشاوران و متخصصین

مرحله ی دوم:

برای ساخت اکانت رایگان ماز پرو در قسمت ایمیل، باید آدرس ایمیل شخصی یا یک ایمیل موقت را وارد کنید، از آنجایی که ما میخواهیم همیشه از این ترفند استفاده کنیم پس پیشنهاد می شود از یک ایمیل موقت استفاده کنید تابا تغییر این ایمیل و تکرار این ترفند بازهم اکانت ماز پرو رایگان دریافت کنید. برای بدست آوردن یک آدرس پست الکترونیکی موقت می توانید از طریق دو سایت زیر اقدام کنید.

temp-mail.org
emailfake.com
generator.email

مرحله ی سوم:

در بخش نام و رمز عبور، نام کاربری و رمز دلخواه خود را وارد کنید. و در فیلد Information Company، باید اطلاعات شرکتی مانند اندازه و نوع فعالیت شرکت را وارد کنید (این اطلاعات اهمیت خاصی ندارند و تنها کافی است این فیلد ها را تکمیل کنید)

مرحله ی چهارم:

در بخش پرداخت باید اطلاعات کارتی خود را وارد کنید. اما مشکل دقیقا همینجاست، برای ساخت اکانت رایگان ماز پرو Moz Pro اگر کارت اعتباری بین المللی معتبر ندارید برای دریافت یک کارت موقت و رایگان می توانید به این سایت نامسو مراجعه کنید.

 

moz1

پس از ورود به این لینک با تصویر بالا روبه رو خواهید شد. برای دریافت معتبر ترین کارت های اعتباری کد 527253462088 را در کادر bin بنویسید، مقدار (Quantity) را روی 20 تنظیم کرده تا 20 کارت متفاوت به شما ارائه شود، سپس بر روی دکمه ی generate کلیک کنید.

مسئله مهم :

اگر با این کارت های اعتباری تولید شده موفق به دریافت اکانت نشده اید، در کادر تولید کارت های اعتباری در فیلد bin کد 527253 یا 5420342 با 549184 استفاده کنید. همچنین می توانید در صورت لزوم از نرم افزار های تغییر ای پی کشور فرانسه نیز کمک بگیرید تا به راحتی به صورت بی نهایت اکانت ماز پرو رایگان داشته باشید.

moz2

نتایج داده شده را کپی کنید تا بتوانید صحت اطلاعات و اعتبار این کارت های اعتباری را بررسی نمایید. برای این کار می توانید به سایت مستر چکر بروید.

در صفحه مورد نظر روی یکی از گزینه های Card Checker کلیک کرده و در صفحه ی باز شده اطلاعات کارت های اعتباری دریافت شده را جایگذاری کرده و دکمه  ی استارت را بزنید.

 

moz3

 

این سایت یک بررسی سریع انجام می دهد و به شما اعلام می کند در این لیست نتایج کدام کارت های اعتباری هنوز لایو و قابل استفاده هستند و کدام کارت ها را دیگر نمی توانید استفاده کنید.

s1 s2

 

مرحله ی ششم:

سپس به صفحه ثبت نام سایت ماز برگردید و اطلاعات یکی از کارت های اعتباری فعال و لایو خود را وارد کنید. توجه داشته باشید در کادر اطلاعات و آدرس نیازی به درج اطلاعات کاملا صحیح و معتبر نیست و هر اطلاعاتی که بنویسید پذیرفته می شود.

s3

 

مرحله ی هفتم:

بعد از انجام تمام مراحل بالا باید تیک قبول شرایط ماز را بزنید و روی گزینه ی sign up کلیک کنید تا اکانت ماز پرو رایگان یک ماهه شما فعال شود. توجه کنید که اکانت فعال شده قابل تمدید نیست و بعد از پایان یک ماه باید نسبت به دریافت اکانت جدید اقدام نمایید.

 

خوب آموش ما هم تموم شد و امیدواریم که توجه شما رو جلب کرده باشه حالا شما برامون بنویسید که این آموزش چقدر بهتون کمک کرده .

اگر سوال یا مشکلی دارید در بخش نظرات همین پست اعلام کنید تا به سوالات شما پاسخ بدهیم .