پیش نیازهای طراحی سایت

برای طراحی وب سایت خود به نکات زیر با دقت توجه فرمایید تا در طراحی سایت با خواسته مد نظر شما سرعت و دقت بیشتری لحاظ شود.

ملزومات طراحی سایت

 

1- متن و طرح همراه با امکانات ( در این قسمت مدیریت محتوای مورد نیاز شما اعتبار سنجی می شود و قالب مناسب انتخاب می شود . )

2- انتخاب قالب ( در انتخاب قالب دقت تمام را به خرج دهید ، کوروش هاست فقط به شما پیشنهاد خواهد داد و هیچگونه مسئولیتی در قبال انتخاب نهایی شما نخواهد داشت . )

3- انتخاب نام دامین ( کوروش هاست هیچ تعهدی در پیدا کردن نام دامنه برای مشتری نخواهد داشت )( در صورت پیدا کردن نام دامین برای شما مبلغی جهت این امر از شما دریافت خواهد شد . )

4- انتخاب نوع و حجم سرویس

4- لوگو ( بهترین حالت با فرمت png می باشد. ) ( در صورت طراحی هزینه آن مجزا دریافت خواهد شد . )

5- عکس ها و متن های لازم که در قرارداد ذکر گردیده است . ( به تعداد ذکر شده در قرارداد متن یا محصول رایگان می باشد و برای الباقی به نسبت درخواست شما هزینه دریافت می گردد . )

6- متن قوانین سایت شما در صورت نیاز به نماد اعتماد ( اینماد )

7- متن درباره ما در سایت شما

8- شماره های تماس و آدرس دفتر مرکزی شما

 

سئو و بهینه سازی

 

برای سئو و بهینه سازی سایت نیاز هست که حتماً یک اکانت جیمیل اختصاص وب سایت یا فروشگاه و … ایجاد شود و یوزر و پسورد اعلام گردد .

 

قرارداد کوروش هاست

 

برای شروع فعالیت نیاز دارید تا قرارداد کوروش هاست را پرینت گرفته و امضاء نمایید.

از دستکاری و ویرایش قرارداد بدون اطلاع مدیر کوروش هاست خودداری نمایید ، در صورت مشاهده قرارداد هیچ اعتبار قانونی نخواهد داشت و بیعانه شما عودت داده نخواهد شد.